E-LUXFERY.cz

OBECNÉ TÉMA

ODBORNÉ TÉMA

Vyhledávání

O BLOGU...

eluxfery

Vytvořili jsme komunikační a informační blog, na kterém chceme přinášet články na téma sklobeton, luxfery - skleněné tvárnice. Články by především měli přinášet základní informace o použití výhodách, nevýhodách, vlastnostech atd. sklobetonových konstrukcí a luxfer v různých oblastech výstavby. Rádi bychom se touto cestou podělili s ostatními o naše více jak 10 ti leté zkušenosti z tohoto oboru. Samozřejmě přispívat novými články a informacemi může prakticky každý, kdo se zaregistruje a budeme rádi, když se se svými názory, zkušenostmi a informacemi zapojíte do tohoto blogu.

V základní sekci blogu e-luxfery se budeme postupně zabývat Vašimi dotazy na použití těchto materiálů v privátním sektoru jako jsou rodinné domy, byty, atd. Budeme představovat jednotlivé možnosti využití v tomto sektoru, reagovat na Vaše nejčastější dotazy a problémy.

V další sekci se chceme zaměřit na odbornou věřejnost a využití těchto materiálů v komerční  výstavbě. Představit všechny možnosti využití sklobetonových konstrukcí a přidávat již známá a realizovaná řešení,obrázky, dokumenty jako jsou výkresy, detaily konstrukcí atd. Tato sekce by měla sloužit architektům, projektantům, stavbyvedoucím, rozpočtářům atd. pro odbornou diskusi na jejich dotazy související se sklobetonovými konstrukcemi.Sekceluxferye bude přístupná po registraci.

 Ke každému článku bude otevřena diskuse, kde uvítáme Vaše zkušenosti, problémy a další otázky které Vás zajímají. Na Vaše konkrétní dotazy budeme reagovat a popřípadě pro Vás vyhledávat možnosti řešení Vašich požadavků. Nakonec to je hlavním cílem tohoto blogu. Postupně budeme přidávat další sekce ze zahraničí,různé ankety,fotogalerii realizací atd. Uvítáme především náměty na doplnění blogu od Vás, co byste rádi na blogu viděli a zatím tam chybí.

Věříme, že tento nekomerční blog dobře poslouží všem, kterým se tento materiál líbí a chtějí ho nějakým způsobem uplatnit ve svých interiérech a pak také odborné veřejnosti k zodpovězení otázek na které hledjí odpovědi a zvýšení zájmu o tento materiál a druh konstrukcí v obecné výstavbě.

e-luxfery